Podsumowanie sezonu 2014/2015!

Witam wszystkich. Wraz z 29 października zakończyła się runda jesienna ligi okręgowej junior młodszy! Aktualnie INTER zajmuje 6 miejsce w tabeli, które nie odzwierciedla zaangażowania w każdy mecz naszych zawodników. Najlepszym strzelcem jest Adrian Frączek ,który ma 11 bramek za nim jest Dawid Ptaszek z 9 bramkami dalej Patryk Charchut z 2 i po jednym trafieniu zaliczyli Rafał Dziura, Witold Medygrał, i Bartłomiej Stec. W 10 meczach ligowych, z których pierwszy odbył się 20 sierpnia wystąpiło 20 zawodników, których średnia wieku wyniosła 14 lat. Jest to dobry prognostyk na przyszłość, a warto tutaj zaznaczyć, że w treningach uczestniczy spora grupa młodszych chłopców, którzy są jeszcze za młodzi by rywalizować z szesnastolatkami. Barwy INTERU reprezentowali: Bieś Kamil, Charchut Patryk, Darłak Kacper, Dul Hubert, Dziura Rafał, Frączek Adrian, Hendzel Rafał, Kurowski Kamil, Medygrał Tomasz, Medygrał Witold, Oswald Julian, Oswald Martin, Pięta Jakub, Pluta Kamil, Ptaszek Dawid, Rojek Jakub I, Stec Arkadiusz, Stec Bartłomiej, Stec Benedykt i Świniuch Marcin. Niemal wszystkie rozstrzygnięte spotkania z udziałem naszej drużyny kończyły się jednobramkową różnicą, co świadczy o wyrównanej grze naszych chłopaków, którzy nie raz musieli toczyć pojedynki ze starszymi i silniejszymi przeciwnikami. Wyjątkiem były mecze z Olchovią wygrany przez INTER 5:2 oraz porażka z LKS Łopuchowa 1:3, chociaż przez długi okres prowadziła nasza drużyna a zwycięstwo goście wydarli w ostatnich minutach meczu. Serdecznie dziękujemy zawodnikom za walkę w każdym meczu, dziękujemy trenerowi za przygotowanie ,cierpliwość i za motywację. Dziękujemy również działaczom klubu jak i gospodarzowi stadionu. I na koniec dziękujemy prezesowi INTERU. Mówiąc, krótko sezon ten można zaliczyć do udanych! Na pewno w następnej rundzie, będziemy pracować ciężko na dobre wyniki drużyny. Już w grudniu prawdopodobnie zaczniemy trenować na hali sportowej. Wszystkie aktualności będą zapisywane na stronie.